Reedesed 08.06 panustamisvihjed

Saksamaa – Saudi-Araabia (Sõpruskohtumine 20:30)

Mõlema meeskonna viimane kontrollkohtumine enne tiitlivõistlust ja selge on see, et parimad mehed jooksevad väljakule(Mezut Ösil pisivigastusega eemal). Täna on kindlasti tulemas suureskooriline mäng, eriti Saksamaa poolt.

Viimases kohtumises 1:0 eduseisust Austriale 1:2 kaotamine oli valus hoop. See tähendab, et võiduta ollakse lausa viis kohtumist järjest. Ei kõla valitsevale maailmameistrile kohaselt. Täna tahetakse kodus teha suurepärane etteaste.

Saudi-Araabia, kui üks nõrgemaid MM-i meeskondi, on rohkelt selle aastanumbri sees sõpruskohtumisi pidanud. Tugevamatelt meeskondadelt on saadud kindlad kaotused, kuid Euroopa keskmikega mängitakse väga hästi.

Saksamaa kuulub siiski nii Euroopas kui ka Maailmas absoluutsesse tippu ja võtab siit mängust arvatavasti kindla võidu.

  • Esimene poolaeg Saksamaa üle 1.5 värava (1.98@Coolbet)
Poola – Tšiili (Sõpruskohtumine 21:45)

Poola on kindlasti Belgia kõrval üks suuremaid pretendente “Musta Hobuse” tiitlile. Tšiili kahjuks Venemaale ei kvalifitseerunud ning seepärast mängivad Euroopas tähtmängijateta.

Poola on pidanud viimasel ajal väga vähe kontrollkohtumisi ja värske ülevaade puudub. Siiski on meeskonnas väga palju kvaliteeti ja üks Euroopa parimaid ründajaid Robert Lewandowski. Viimases võidumängus 3:2 Lõuna-Korea üle lõi just tema esimese värava.

Tšiili on pikalt Euroopas ringi tiirutanud ja olnud üsna edukas. Siiski jääb silma, et hetkel ei ole tegemist selle kõva Tšiiliga, keda oleme harjunud nägema ja mängitakse paljude varumeestega. Arvatavasti jääb Poola neile võõrsil mängus liiga suureks ampsuks. Pakume minimaalse paremusega võitu Poolale.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga