Inglismaa – Costa Rica 2-0, Rashfordilt hea mäng

england vs costa rica

Inglismaa pidas eile oma viimase kontrollkohtumise enne MM-i kui Costa Rica alistati üpriski kindlalt 2-0.

Inglismaa läks kohtumist juhtima 13. minutil kui skooris Marcus Rashford imeilusast kauglöögist. Vaata väravat siit:

Mängule pani pitseri vahetusest sekkunud Danny Welbeck, kes skooris 78. minutil. Inglismaa tegi koguni 10 vahetust, võrreldes mänguga, mis võideti Nigeeria vastu 2-1.

Ilma MM-il kaptenipaela kandva Harry Kane`ta suurepärase võidu saanud Inglismaa, teenis käesoleva kohtumisega hädavajalikku enesekindlust ning usku, et neil on kvaliteeti tegemaks üle pika aja üks hea suurturniir.

Teistes eile õhtul toimunud sõprusmängudes alistas Portugal 3-0 Alžeeria, Lõuna Korea tegi väravateta viigi Boliiviaga ning Island viigistas 2-2 Ghanaga, olles algselt kohtumist 2-0 juhtima läinud.

MM algab juba 14. juunil kell 18:00 mänguga Venemaa ning Saudi-Araabia vahel.