Itaalia leppis kodus Rootsiga viigi ning ei võta jalgpalli mm-ist osa esimest korda 60 aasta jooksul

itaalia fail

Neljakordne maailmameister Itaalia jääbki 2018 aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustest eemale ning peab järgmist võimalust ootama jääma, mis saabub alles nelja aasta pärast.

Esimest korda pärast 1958. ei osale itaalia jalgpalli mm-il.

Saapamaa tegi eilsel kohtumisel Rootsiga kodus 0-0 viigi ning kuna nad kaotasid oma esimese mängu võõrsil 0-1, siis Venemaale pileteid osta vaja pole.

Gian Piero Ventura mehed on kindlasti pettunud ning eilne kaotus märgib ühe ajastu lõppu. Kuldne trio: Gianluigi Buffon, Andrea Barzagli ning Daniele De Rossi teatas oma erruminekust koheselt pärast viimast kohtumist.

Mängukulg ise oli ülimalt võimalusterohke ning kõige rohkem kõneainet pakkusid penaltiolukorrad. Nimelt võivad skeptikud öelda, et neid oli kokku 4 kui kohtunik oleks pidanud ühele või teisele poole 11 meetri karistuslöögi määrama.

Oli näha, et mõlemad meeskonnad andsid endast kõik ning võitlema oli tuldud elu ja surma peale. Spordis muidugi kõik ei saagi võita ning seekord osutus paremaks Rootsi nii, et oleme kõik õnnelikud, et meie “naabrid” jalgpalli mm-le sõidavad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga