Kiire ülevaade Inglismaa võimalike alagrupi vastastest

Nüüd kui selgus viimane 2018 aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustele kvalifitseerunud riik, siis on õige aeg teha kiire ülevaade viimaste suurturniiride tõenäoliselt suurima ebaõnnestuja Inglismaa võimalikud alagrupi vastased.

Olles teises urnis, on kindel, et Inglismaa ei saa olla õhes alagrupis ei Hispaania, Peruu, Šveitsi, Kolumbia, Mehhiko, Uruguai ega Horvaatiaga.

2018 mm alagruppide loosimine

Milline on kõige halvem stsenaarium Inglismaa jaoks?

Pidades meeles, et ühte alagruppi ei saa kuuluda üle 2 Euroopa meeskonna, siis kindlasti ei sooviks nad kohtuda Brasiiliaga. Kolmandast urnist oleks neil kindlasti tore vältida Islandit. Väikese saareriigiga kohtumisest viimasel EM-il on neil veel värsked haavad mälus. Lisaks sellele oli Island ka ülimalt tugev MM-i kvalifikatsiooniturniiril, võites oma alagrupi kindlalt.

Neljandas alagrupis tundub tugevaim Nigeeria. Seega neid võiks hea loosi korral samuti vältida.

Ehk, siis meie arvates oli Inglismaa jaoks kõige raskem loos: Brasiila, Island ja Nigeeria.

Milline on kõige parem stsenaarium Inglismaa jaoks?

Parimaks võimalikuks jalgpalli MM alagrupiks Inglismaa jaoks võiks olla Venemaa, Iraan ja Panama. Olgugi, et Venemaa on korraldajamaa ning kindlasti saavad publiku suure toetuse osaliseks, on nad esimesest urnist, meie arvates, kõige nõrgem meeskond.

Soosigu loos Inglismaad või mitte, peavad nad lõppude lõpuks jalad ise kõhu alt välja võtma ning tõestama, et nad suudavad head mängu ka suurturniiril näidata. Suudaks ainult seda tüütut Islandit vältida…🇮🇸🇮🇸🇮🇸

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga