Neljapäevased 14.05 panustamisvihjed

Wolfsburg – Holstein Kiel (Bundesliga Rel. 21:30)

Tegemist on relegatsiooni play-off mänguga. Kahe mängu kokkuvõttes parem jääb/tõuseb Bundesligasse. Kaotaja peab leppima Bundesliga 2ga.

Wolfsburgil on selja taga väga raske hooaeg, kuid suudeti siiski üleminekumängudele koht saada. Nende vastaseks on Kieli meeskond, kes saavutas tugevuselt teises liigas kolmanda koha.

Holstein Kiel on väga ambitsioonikas meeskond, alles aasta tagasi tõusid nad kolmandast liigast teise. Wolfsburg on oma hiilguse kaotanud ning neile tekitavad probleeme rohked vigastused. Siiski on tõenäoline, et nad suudavad kodumängus napi võidu ära võtta.

  • Wolfsburgi võit (2.0@Coolbet)
  • Wolfsburg üle 1.5 värava (2.11@Coolbet)
USA – Tšehhi (Jäähoki MM 17:15)

Selgunud on maailma 8 tugevaimat meeskonda, kes jätkavad teekonda veerandfinaalides. Enamus tiimid on väga võrdsed ja edu suudavad saavutada meeskonnad, kes realiseerivad oma võimalusi paremini ära.

Tšehhi on kindlasti turniiri must hobune, kes suudab favoriitidele kõvasti peavalu valmistada. Ning just USA tundub neile olevat mugav vastane. Ajalugu nende vastu annab lootust. Ka alagrupimängudes näidati väga kindlat mängu ning lisaajal võideti väga tugevat Venemaad. Usa sai soome käest tõelise koslepi, mis tõestas, et hea mängu korral suudab ka Tšehhi jänkid alistada.

  • Viik või Tšehhi võit (1.93@Coolbet)
  • 1. periood alla 1.5 värava (1.8@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga