Müncheni Bayern vs Sevilla Panustamisvihjed

Panustamisvihjed kolmapäevasele kell 21:45 aset leidvale Meistrite Liiga veerandfinaal kohtumisele Allianz Arenal. Loe edasi ning saad teada, mida meie mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Kui eile suutis Roma superüllatuse valmistada ning kodus Barca vastu 3-0 võit võtta ning poolfinaali pääseda, siis käesolevast mängust on imet raske oodata. Jupp Heynckes on taastanud Müncheni Bayerni kui Euroopa superklubi taseme ning Sevilla pole suutnud viimasest neljast mängust võitu saavutada. Sealjuures alati on sisse lastud vähemalt 2 väravat.

Mängu kannab üle Viasat Sport Baltic algusega 21:35

Meeskondade uudised

Bayerni poolt on Manuel Neuer on tagasi treeningutel, kuid mänguvormis ta veel pole. Kingsley Coman on jätkuvalt vigastatud, kuid tõenäoliselt saab käesoleva kuu lõpuks mänguvormi.

Sevilla poolt sai nädalavahetusel peetud mängus Celta Vigo vastu vigastada ülimalt tähtis keskvälja lüli Simon Kjaer. Sebastian Corchia on samuti vigastusega kimpus ning Joaquin Correa tervislik seisund on küsimärgi all. Ever Banega, kes oli paari esimesest kohtumisest kaartidega väljas, saab nüüd jälle mängida.

Müncheni Bayerni viimased 5 kohtumist
07.04.2018 Augsburg 1 – 4 Müncheni Bayern
03.04.2018 Sevilla 1 – 2 Müncheni Bayern
31.03.2018 Müncheni Bayern 6 – 0 Dortmund
18.03.2018 RB Lepizig 2 – 1 Müncheni Bayern
14.03.2018 Besiktas 1 – 3 Müncheni Bayern
Sevilla viimased 5 kohtumist
07.04.2018 Celta Vigo 4- 0 Sevilla
03.04.2018 Sevilla 1 – 2 Müncheni Bayern
31.03.2018 Sevilla 2 – 2 Barcelona
18.03.2018 Leganes 2 – 1 Sevilla
13.03.2018 Man. United 1 – 2 Sevilla
Ennustused

Sevilla asub La Ligas küll seitsmendal kohal, kuid nende väravatevahe võrreldes otseste konkurentidega on üpriski õudne. Nad on löönud vähem väravaid kui ülejäänud La Liga TOP9 meeskonda ning sisse lastud väravate poolest on nad liigas alles 15. kohal. See tähendab seda, et neil on omajagu õnne olnud, et nad hetkel liigas seitsmendal tabelireal asuvad.

Vastupidiselt on Hispaania klubist vastasele on Müncheni Bayerni olnud Bundesligas täielik monster. Nii löödud väravate kui sisse lastud väravate poolest ollakse pika vahega teistest ees. Igipõline rivaal Borussia Dortmund alistati Märtsi viimasel päeval koguni 6-0.

Arvestades seda, et Bayern mängib kodus ning Sevilla pole kduliigas ei kaitses ega rünnakul just parimat hoogu näidanud, arvame me, et Bayern jookseb seekord oma vastasest üle. Mingit AC Roma kordusetendust siit tõenäoliselt tulemas ei ole.

Ennustame, et mõlemad meeskonnad ei skoori (2.13 @ Coolbet) ning, et Bayern võidab selle mängu 3-0 (8.50 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga