Mida Mohamed Salah Kloppile pärast vigastusest põhjustatud väljavahetust ütles?

Egiptuse koondise au ja uhkus oli eilses Liverpool vs Manchester City võidumängus sunnitud platsilt varakult lahkuma kui ta 53. minutil näiliselt kubemelihase vigastuse tõttu välja vahetati.

Mis täna jalkas toimub? Loe siit!

Mohamed Salah viis Liverpooli juba 13. minutil ette kui Kyle Walker tegi City kaitses saatusliku vea ning lasi Roberto Firminol palli oma jala pealt ära napsata.

Sellega polnud Liverpool veel oma viimast sõna öelnud. 20. minutil skooris Alex Oxlade-Chamberlain suurepärasest kauglöögist ning juba 31. minutil viis Sadio Mane Liverpool juba 3-0 ette. Oluline on mainida, et Manchester City ei sooritanud vastaste väravale ühtegi pealelööki.

Mängujärgsel pressikonverentsil selgus, mida Salah Kloppile öelnud oli. Nimelt oli ta öelnud: “Kõik on hästi, kõik on korras”. Hoiame pöialt, et nii need lood ka on ja, et me ikka näeme ühte käesoleva hooaja suurimat komeeti MM-il mängimas.

Kas nautisid eilset Liverpooli 3-0 võitu? Jah? Siis ole hea ja jaga seda postitust ka oma sõpradele!