Itaalia vs. Holland panustamisvihjed

Itaalia – Holland (Sõpruskohtumine 21:45)

Kaks kõige tugevamat riiki Tšiili kõrval, mis jäid MM-ilt eemale, kohtuvad täna Torinos. Mõlemad meeskonnad teevad hetkel läbi noorenduskuuri.

Itaalia mängis hiljuti Prantsusmaal, kus tuli kodumeeskonna kindlat paremust tunnistada. Oli näha, et meeskonnas ei ole veel head koostööd, kuid uued mehed koondises tahavad ennast väga tõestada. Viimases kohtumises koduväljakul alistati 2:1 Saudi-Araabia. Näha on, et meeskonnas on kõvasti talenti, kuid parema mängupildi saavutamiseks läheb veel paar aastat.

Holland, kes jäi viimati MM-ilt eemale 2002.a mängis hiljuti Slovakkiaga. Kohtumises jäädi 0:1 taha, kuid lõpuks mängiti välja viik. Nagu Itaaliagi, siis mängitakse küllaltki kvaliteetset kaitset, kuid vastase väljakupoolel jääb võimekusest puudu.

Mõlemad meeskonnad on väga toored ning pigem on oodata kaitsest lähtuvat mängu. Väike favoriit on Itaalia, kuid kõige tõenäolisem variant on madalaskooriline viik. Pakume 1:1 viiki, kus värava löövad Mario Balotelli ja Memphis Depay.

  • Kohtumine jääb viiki (3.43@Coolbet)
  • Hoiatuskaartide arv alla 1.5 (2.2@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga