Esmaspäevased 28.05 panustamisvihjed

Portugal – Tuneesia (Sõpruskohtumine 21:45)

Enamus liigad on läbi saanud ning enne MM-i peetakse palju sõpruskohtumisi. Valitsev Euroopa meister võtab kodus vastu samuti MM-ile sõitva Tuneesia koondise.

Sõpruskohtumised on head treeningmängud ja võitmine polegi alati esmatähtis. Siiski lüüakse nendes tihtipeale üsna palju väravaid, sest nii kaitses kui taktikaliselt proovitakse selliseid asju, mida tähtsamates kohtumistes ei tehta. Nende kahe meeskonna stiil toob siin mängus arvatavasti 2-4 väravat.

Prantsusmaa – Iirimaa (Sõpruskohtumine 22:00)

Pariisis mängib oma sõpruskohtumise EM-i finalist Prantsusmaa, kes läheb MM-ile väga suurte ootustega. Iirimaa jääb MM-ilt eemale ja kasutab mänge noorenenud koondisele kogemuste hankimiseks.

Iirimaa on tuntud oma kivikõva kaitse pärast. Kuna nüüd on koondisel nö. üleminekuaeg, siis võib see siiski olla üsna haavatav ning eriti Prantsusmaa tugevuse meeskonna vastu. Arvatavasti võtab kodumeeskond ühepoolses mängus skooriliselt kindla võidu, kuid oma paremus suudetakse realiseerida alles teisel poolajal.

  • Teine poolaeg rohkem väravaid kui esimesel (2.12@Coolbet)
Houston Rockets – Golden State Warriors (NBA 04:00)

Konverentsi finaal on jõudnud otsustavasse seitsmendasse mängu. Võitja läheb finaali, kus on ees ootamas Cleveland Cavaliers.

Mäng peetakse küll Houstoni koduväljakul, kuid see on ka üks väheseid eeliseid selles mängus. Mängujuht Chris Paul jääb arvatavasti tagareie vigastuse tõttu eemale ning GSW on just saanud jõudu juurde Andre Iguodala näol.

Golden State näitas viimases mängus võimu ning arvatavasti tuleb ka täna öösel üsna sarnane, kuid väiksema punktiskooriga võit. Houston suudab küll hambaid näidata, kuid kokkuvõttes on võõrsil meeskonnal rohkem käike ja kvaliteeti.

  • Golden State Warriors võit HC-6 (1.96@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga