Antoine Griezmann kolib pärast MM-i Barcelonasse?

Antoine Griezmann

Antoine Griezmann on Atletico Madridi eest löönud neljal järjestikkusel hooajal vähemalt 25 väravat. Ilmselgelt on ta suurepärane jalgpallur ning Atleticole hindamatuks mängijaks.

Sellegipoolest ringlevad nüüd, aga üsna kindlas kõneviisis jutud, et mees on pärast käesolevat jalgpalli MM-i FC Barcelonaga liitumas.

Katalaanide ajakirja Sport jutule tuginedes on tehing juba üpriski kindel ning Barcelona on Neymarile väärilise asendaja leidnud. Meediaväljaanne on selles kohe nii kindel, et jagavad seda uudist oma esilehel. Nende sõnul antakse üleminekust varsti teada ning üleminekutasu on kusagil 101 millioni naela juures.

Artikli sõnul on Griezmann otsuse teinud – ta tahab Barcelonasse liikuda ning oma Atletico karjäärile Euroopa Liiga võiduga punkt panna. Selleks peab Hispaania klubi muidugi veel Olympique de Marseille alistama.

Olgu kuidas on, Griezmann`i on pidevalt erinevate üleminekutega seostatud. Eriti veel pärast eelmist hooaega kui ta väidetavalt Manchester Unitedi pakkumisest keeldus. Käesoleval hooajal on ta 46 mängust 27 vastasmeeskonna võrku sahistanud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga