Spordiennustus

SpordiennustusKui Sulle meeldib sporti jälgida ning oled mõelnud, et võiksid ka ise mõninga panuse teha, kuid sa ei tea kuidas alustada, siis järgnevast artiklist leiad kogu info, mida spordiennustusest teada vaja on. Spordiennustus on lihtsam kui arvata oskad, kuid oluline on meeles pidada, et see on mõeldud meelelahutuseks, mitte raha teenimiseks.

Ennustusportaali valimine

Esimese asjana tuleks valida, millise teenusepakkuja juures oma esimene spordiennustus konto avada. Spordiennustuse portaale on maailmas tuhandeid. Isegi meie väikeses Eestis on litsentseeritud spordiennustuse pakkujaid juba 6. Seega võib alustajana valik päris keeruline tunduda. Õnneks oleme meie siin, et see Sulle lihtsaks teha.

Mida Jälgida
  • Kasutajamugavus. Tänapäeval, vähemalt meie jaoks, üheks olulisemaks kriteeriumiks spordiennustus portaali valimise juures. Kes ikka viitsiks nutitelefonidele optimeerimata või ülimalt aeglastel saitidel oma aega ning energiat kulutada?
  • Hinnad ehk koefitsendid. Jah, ka spordiennustuses on hinnad. Nendeks on siis koefitsendid. Mida kõrgemad nad on, seda “odavam” on Sul panustada ehk pikas perspektiivis on kihlveo kontori marginaal väiksem ning mängijale vähem kahjulikum.
  • Kampaaniad ning pakkumised. Kampaaniad pole kindlasti esimeseks asjaks, mille põhjal teenusepakkujat valida, kuid kindlasti võivad nad korralikult lisaväärtust lisada. Tulenevalt sellest, et Eesti hasartmängu turg on hetkel kasvufaasis, võib tihti kohata kampaaniad, mis on mängijale ka pikas perspektiivis kasulikud.
  • Sisse- ja väljamaksete kiirus ning erinevad võimalused. Ilmselgelt on see oluline kui kiiresti oma raha tagasi pangakontole saad. Sissemaksed toimivad põhimõtteliselt koheselt iga Eesti operaatori juures, kuid väljamaksete kiirused on erinevad.
Eesti spordiennustus teenuse pakkujad

Kuus Eestis litsentsi omavat spordiennustuse portaali on: OlyBet, Unibet, Paf, Betsafe, Coolbet ja Optibet. Kindlasti oled vähemalt mõnda nendest brändidest meedias, spordiüritusel või kuskil mujal tähele pannud.

Meie soovitame mängida coolbetis. Miks? Sest coolbet on oma kliendile avatud, suunatud tema vajaduste rahuldamiseks ning võimalikult mugava panustamiskogemuse saamise poole.

Kas teadsid, et Coolbetis on esimene panus riskivaba? Jah, just nii see on ning pakkumine on saadaval ainult jalkamm.ee lugejatele. Riskivaba pakkumist vaata vajutades allolevale nupule. See on liiga hea, et maha magada!

VÕTA OMA RISKIVABA ESIMENE PANUS

Spordiennustus: Konto avamine

coolbet liitumine
Coolbetis konto avamine on ülimalt lihtne. Vaja täita kõigest 3 välja. Liituda saab ka mugavalt facebooki nupu abil.

Kui oled portaali valinud, siis järgmise sammuna tuleks konto avada. Üldiselt on see suhteliselt lihtne protsess. Tuleb lihtsalt vajalikud lahtrid täita ning seejärel saad emailile kinnituse, millele vajutades ongi konto avatud.

Meeles tuleb pidada, et Eestis pead ka oma konto ID kaardiga verifitseerima. Ka see on üpriski lihtne protsess, mille jaoks vajad kõigest kehtivat ID kaarti, ID kaardi lugejat ning pead olema vähemalt 18 aastat vana.

Sissemakse tegemine

Esimese sissemakse tegemisel tuleks tähelepanu pöörata sellele, et sisestaksid kindlasti ka boonuskoodi. Tavaliselt on spordiennustus portaalidel väga head uue kliendi pakkumised ning oleks mõistlik neid ka kasutada. Ülevalpool juba mainisime coolbeti suurepärast riskivaba pakkumist.

Panuse tegemine

Kui konto on avatud ning sissemakse sooritatud siis viimaseks sammuks on panuse tegemine. See on lihtsaimast lihtsam. Otsi üles oma lemmik spordiala, vali mäng ning panuse tüüp ning seejärel saadki oma panuse kinnitada. Selleks, et teada saada milliseid erinevaid panustamise võimalusi esineb, loe artiklit edasi.

Panuste tüübid

Alljärgnevalt toome Sinuni põhilised tunnused, mille põhjal spordipanuseid kategoriseeritakse.

Pre-live ja live panused

Spordiennustuses jaotatakse panused “pre-live” ning “live” panusteks. Pre-live tähendab panust, mis on tehtud sündmusele, enne selle sündmuse algust. Näiteks kui panustad, et Eesti võidab jalgpallis Venemaad ning mäng toimub järgneval päeval, siis seda nimetatakse pre-live panuseks. Live panus on tehtud mänguga samal ajal. Ehk antud näite puhul saad teha samasuguse panuse ka reaalajas kui teed seda mängu ajal.

Üksik- ja mitmikpanused

Veel jagunevad panused üksik- ning mitmikpanuseks. Üksikpanus tähendab, et koostad oma panustamise pileti ainult ühest sündmusest. Mitmikpanus, aga tähendab, et koostad oma pileti mitmest erinevast sündmusest. Näiteks panustad Eesti võidule Venemaa vastu ning samal ajal panustada ka Rootsi võidule Saksamaa vastu. Nii korrutatakse antud tulemuste koefitsendid üksteisega ning saadki uue koefitsendi oma panusele.

Mitmikpanuseid võid teha niipalljudest sündmustest kui soovid. Tavaliselt tehaksegi mitmikpanuseid selleks, et saada oma panusele kõrgemat koefitsenti.

Loodame, et meie spordiennustuse juhendist oli Sulle, teel tegemaks oma esimest spordipanust, abi. Pea meeles, et spordiennustus on meelelahutus, mitte rahateenimise viis.