Spordiennustus

SpordiennustusKui Sulle meeldib sporti jälgida ning oled mõelnud, et võiksid ka ise mõninga panuse teha, kuid sa ei tea kuidas alustada, siis järgnevast artiklist leiad kogu info, mida spordiennustusest teada vaja on. Spordiennustus on lihtsam kui arvata oskad, kuid oluline on meeles pidada, et see on mõeldud meelelahutuseks, mitte raha teenimiseks.

Sisukord
1. Portaali valimine
2. Eesti teenusepakkujad
3. Konto avamine
4. Sissemakse tegemine
5. Panuse tegemine
6. Panuste tüübid
7. Kokkuvõte

Spordiennustus portaali valimine

Esimese asjana tuleks valida, millise teenusepakkuja juures oma esimene spordiennustus konto avada. Spordiennustuse portaale on maailmas tuhandeid. Isegi meie väikeses Eestis on litsentseeritud spordiennustuse pakkujaid juba 9. Seega võib alustajana valik päris keeruline tunduda. Õnneks oleme meie siin, et see Sulle lihtsaks teha.

Mida Jälgida
  • Kasutajamugavus. Tänapäeval, vähemalt meie jaoks, üheks olulisemaks kriteeriumiks spordiennustus portaali valimise juures. Kes ikka viitsiks nutitelefonidele optimeerimata või ülimalt aeglastel saitidel oma aega ning energiat kulutada?
  • Hinnad ehk koefitsendid. Jah, ka spordiennustuses on hinnad. Nendeks on siis koefitsendid. Mida kõrgemad nad on, seda “odavam” on Sul panustada ehk pikas perspektiivis on kihlveo kontori marginaal väiksem ning mängijale vähem kahjulikum.
  • Kampaaniad ning pakkumised. Kampaaniad pole kindlasti esimeseks asjaks, mille põhjal teenusepakkujat valida, kuid kindlasti võivad nad korralikult lisaväärtust lisada. Tulenevalt sellest, et Eesti hasartmängu turg on hetkel kasvufaasis, võib tihti kohata kampaaniad, mis on mängijale ka pikas perspektiivis kasulikud.
  • Sisse- ja väljamaksete kiirus ning erinevad võimalused. Ilmselgelt on see oluline kui kiiresti oma raha tagasi pangakontole saad. Sissemaksed toimivad põhimõtteliselt koheselt iga Eesti operaatori juures, kuid väljamaksete kiirused on erinevad.

Eesti spordiennustus teenuse pakkujad

Üheksa Eestis litsentsi omavat spordiennustuse portaali on: Coolbet, Bet365, OlyBet, Unibet, Paf, Betsafe, Optibet, TobyBet ja Goalbet . Kindlasti oled vähemalt mõnda nendest brändidest meedias, spordiüritusel või kuskil mujal tähele pannud. Mitmeid neist on igati turvalised, kasutajasõbralikud ja head kohad, kus panustada, samas kui mõned jällegi ei kannata üldse kriitikat. Täpsema ülevaate Eestis pakutavate spordiennustus portaalide kohta leiad siit.

Meie esimeseks soovituseks on kindlasti coolbet. Miks? Aga seda sellepärast, et neilon lihtsalt kõige kasutajamugavam toode. Lisaks sellele on coolbetil ka ühed parimad spordiennustus koefitsendid ning kampaaniad, mis pakuvad mängijale tihtipeale ka matemaatilist eelist. Ehk pakkumisi, kus annavad välja tasuta raha.

Lisaks kõigele eelnevale on sinu esimene panus Coolbetis riskivaba. See tähendab seda, et kui avad kohe konto, maksad sisse 20€ ning teed oma esimese panuse, siis kaotuse korral makstakse sulle raha tagasi! Riskivaba pakkumise kasutamiseks vajuta allolevale nupule. See on liiga hea, et maha magada!

VÕTA OMA RISKIVABA ESIMENE PANUS

Spordiennustus: Konto avamine

coolbet liitumine
Coolbetis konto avamine on ülimalt lihtne. Vaja täita kõigest 3 välja. Liituda saab ka mugavalt facebooki nupu abil.

Kui oled portaali valinud, siis järgmise sammuna tuleks konto avada. Üldiselt on see suhteliselt lihtne protsess. Tuleb lihtsalt vajalikud lahtrid täita ning seejärel saad emailile kinnituse, millele vajutades ongi konto avatud.

Meeles tuleb pidada, et Eestis pead ka oma konto ID kaardiga verifitseerima. Ka see on üpriski lihtne protsess, mille jaoks vajad kõigest kehtivat ID kaarti, ID kaardi lugejat ning pead olema vähemalt 18 aastat vana.

Sissemakse tegemine

Esimese sissemakse tegemisel tuleks tähelepanu pöörata sellele, et sisestaksid kindlasti ka boonuskoodi. Tavaliselt on spordiennustus portaalidel väga head uue kliendi pakkumised ning oleks mõistlik neid ka kasutada. Ülevalpool juba mainisime coolbeti suurepärast riskivaba pakkumist.

Panuse tegemine

Kui konto on avatud ning sissemakse sooritatud siis viimaseks sammuks on panuse tegemine. See on lihtsaimast lihtsam. Otsi üles oma lemmik spordiala, vali mäng ning panuse tüüp ning seejärel saadki oma panuse kinnitada.

Tark oleks panustada spordialale või sündmusele, millest kõige enam tead. Selleks, et spordiennustus enda jaoks eriliselt põnevaks teha, soovitame panustada mängule, mida tead, et kindlasti jälgid. Nii on põnevus maksimaalne ning ainult niiviisi saad panustamisest kõige rohkem emotsiooni.

Selleks, et teada saada milliseid erinevaid panustamise võimalusi esineb, loe artiklit edasi.

Panuste tüübid

Alljärgnevalt toome Sinuni põhilised tunnused, mille põhjal spordipanuseid kategoriseeritakse.

Pre-live ja live panused

Spordiennustuses jaotatakse panused “pre-live” ning “live” panusteks. Pre-live tähendab panust, mis on tehtud sündmusele, enne selle sündmuse algust. Näiteks kui panustad, et Eesti võidab jalgpallis Venemaad ning mäng toimub järgneval päeval, siis seda nimetatakse pre-live panuseks. Live panus on tehtud mänguga samal ajal. Ehk antud näite puhul saad teha samasuguse panuse ka reaalajas kui teed seda mängu ajal.

Üksik- ja mitmikpanused

Veel jagunevad panused üksik- ning mitmikpanuseks. Üksikpanus tähendab, et koostad oma panustamise pileti ainult ühest sündmusest. Mitmikpanus, aga tähendab, et koostad oma pileti mitmest erinevast sündmusest. Näiteks panustad Eesti võidule Venemaa vastu ning samal ajal panustada ka Rootsi võidule Saksamaa vastu. Nii korrutatakse antud tulemuste koefitsendid üksteisega ning saadki uue koefitsendi oma panusele.

Mitmikpanuseid võid teha nii paljudest sündmustest kui soovid. Tavaliselt tehaksegi mitmikpanuseid selleks, et saada oma panusele kõrgemat koefitsenti.

Loodame, et meie spordiennustuse juhendist oli Sulle, teel tegemaks oma esimest spordipanust, abi. Pea meeles, et spordiennustus on meelelahutus, mitte rahateenimise viis.

Kokkuvõte

Loodame, et leidsid antud lehelt kõik mida oma spordiennustus teekonnal vajad. Nüüd ei jää sul muud üle kui avada konto ning panustamisega pihta hakata!

ALUSTA SIIT